R. Nadalis turėjo vargo, bet susitvarkė su karštakošiu australu

Antroji pasaulio raketė po sunkios įveikė vieną iš pavojingiausių turnyro dalyvių. Rafaelis Nadalis po keturių setų kovos palaužė Niką Kyrgiosą (ATP 43) ir pateko į trečią etapą.

Galutinis rezultatas 6-3, 3-6, 7-6, 7-6, o visas susitikimas truko 3 valandas ir 7 minutes.

Tai buvo jau 7-tas susitikimas tarpusavyje ir 4 ispano pergalė, kurią jis iškovojo tikrai nelengvai.

Pirmą setą laimėjo mačo nugalėtojas, tačiau jau antrame sete viskas apsikeitė ir 43-oji raketė išlygino bendrą rezultatą.

Likę du setai klostėsi ypatingai atkakliai, o juose prireikė pratęsimų. Tiesa, juose mažiau klaidų padarė du kart šio didžiojo kirčio čempionas ir triumfavo susitikime.

N. Kyrgiosas atliko net 29 ace'us, o vieną iš jų servuodamas iš apačios. Tuo tarpu R. Nadalis atliko 10 padavimų be atsako.

Už patekimą į trečią etapą žaidėjai gauna 124,975 € ir 90 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia J. Tsonga.