R. Nadalis po dviejų pratęsimų užsitikrino akistatą su R. Federeriu (VIDEO)

Antroji pasaulio raketė turėjo kaip reikiant paplušėti, kad patektų į Indian Velso pusfinalį, kuriame jau laukia Rogeris Federeris. Rafaelis Nadalis (ATP 2) po dviejų setų ir dviejų pratęsimų nugalėjo rusą Kareną Chačanovą (ATP 13).

Ispanas po permainingos kovos, kuri truko 2 valandas ir 18 minučių iškovojo pergalę rezultatu 7-6, 7-6.

Pirmojo seto pradžia nebuvo sėkminga mačo nugalėtojui. Jis iš karto pralaimėjo savo padavimo seriją ir turėjo vytis varžovą. Rezultatas tapo lygus 6-tame geime po puikių R. Nadalio taškų ant priešininko padavimų.

Vėliau Ispanijos tenisininkas turėjo ne vieną progą užbaigti setą anksčiau, tačiau neišnaudojo lemiamamų taškų, kuriuos susikūrė servuojant rusui. Pratęsime gana nesunkiai pavyko laimėti pirmą susitikimo dalį.

Antrame sete jau 2-oji raketė pirmavo geimo pranašumu, tačiau Rusijos atstovas neleido jam pabėgti. K. Chačanovas turėjo progą išlyginti bendrą rezultatą setais, tačiau to padaryti jam nepavyko ir buvo sužaistas dar vienas pratęsimas, kuriame vėl triumfavo ispanas.

Už patekimą į pusfinalį R. Nadalis gaus 356,000 $ ir 360 reitingo taškų. Susitikimas su R. Federeriu 41-mas visuose frontuose.