R. Nadalis piktinasi Vimbldono organizavimu ir sprendimais

Twitter nuotr.
2019-06-25 17:48 Teniso TV

Antroji pasaulio raketė ir du kart Vimbldono turnyro nugalėtojas išreiškė pasipiktinimą kokiu būdu yra organizuojamas šis didysis kirtis. Rafaelis Nadalis nesutinka su didžiausio turnyro Didžiojoje Britanijoje sprendimais ir taisyklėmis.

Vienas pagrindinių priežasčių kodėl ispanas supyko yra ta, kad žaidėjai skirstomi ne pagal reitingą, o pagal mačus sužaistus ant žolės dangos per du metus.

Pagal šią taisyklę R. Nadalis nebus antroji raketė, o nukris į 3-tą vietą, o tai reiškia, kad jis neišvengs susitikimo su N. Džokovičiumi prieš finalą. Tuo tarpu Rogeris Federeris (ATP 3) tapo antrąja pagal skirstymą rakete.

„Tai yra vienintelis turnyras, kuriame organizatoriai daro tai, ką jie nori ir remiasi savo kriterijais. Nesvarbu, ar tu čia būsiu antru, ar trečiu numeriu, tačiau turėsiu žaisti geriausią tenisą. Aš priimsiu būti trečiu pagal skirstymą tenisininku, jeigu jie taip nori ir kovosiu dėl pergalių“ Sakė šių metų „Roland Garros“ nugalėtojas.

Tokia taisyklė pravers Kevinui Andersonui (ATP 8), kuris pakils į 4-tą turnyre. Nors pastarasis sužaidė labai nedaug susitikimų šiais metais dėl traumų.

Vimbldono turnyras ne kartą jau stebino visus savo sprendimais, o praeitais metais Serenai Williams suteikė pirmą pagal skirstymą vietą, nors pastaroji turėjo rikiuotis gale.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...