R. Nadalis nušlavė dar vieną varžovą: eliminavo F. Tiafoe

2019-01-22 14:46 Teniso TV

Vienas geriausių visų laikų tenisininkų ispanas Rafaelis Nadalis (ATP 2) ir toliau užtikrintai juda link aštuonioliktojo karjeros didžiojo kirčio trofėjaus. „Australian Open“ ketvirtfinalyje jis sutriuškino puikią formą nemonstravusį amerikietį Francį Tiafoe (ATP 39).

Kova truko beveik dvi valanadas ir baigėsi rezultatu 6:3, 6:4, 6:2. R. Nadalis viso mačo metu neleido varžovui išsiveržti į priekį ir stabiliai servavo. Verta pastebėti, jog pasikeitęs Rafos servas duoda vaisių - jis žymiai daugiau taškų laimi po pirmojo padavimo bei servas skrieja maždaug 5 km/h greičiau, negu praėjusiais metais. Nors ir pralaimėjo bei nepateko į pusfinalį, amerikietis F. Tiafoe negali liūdėti - tai buvo jo geriausias pasiekimas karjeroje. Be to, žiūrovai jį palydėjo plojimais.

Pusfinalyje R. Nadalio laukia iššūkis - jaunasis Stefanos Tsitsipas (ATP 15). Jis taip pat jau uždirbo 660,560 $ ir 720 reitingo taškus.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...