R. Nadalis nugalėjo R. Federerio skriaudiką ir iškopė į finalą Australijoje (VIDEO)

2019-01-24 12:52 Teniso TV

Antroji pasaulio raketė ir toliau demonstruoja fantastišką formą. Jis yra per žingsnį nuo išsvajoto antrojo Australijos didžiojo kirčio turnyro titulo. Pusfinalyje, dviejų skirtingų kartų kovoje, Rafaelis Nadalis palaužė graikų talentą Stefanos Tsitsipą (ATP 15), kuris šiame turnyre išmetė patį Rogerį Federerį (ATP 3).

Kova truko žymiai trumpiau nei tikėtasi - ispanui varžovą nušluoti prireikė vos trijų setų. Galutinis mačo rezultatas - 6:2, 6:4, 6:0. Nors iki šiol graikas demonstravo puikią formą ir visus mačus laimėjo setų rezultatu 3-1, tačiau šiandien jo žaidimas neveikė prieš galingąjį ispaną. Rafaelis pirmą setą laimėjo be didesnių problemų ir jam užteko minimalaus pranašumo, kurį jis įgijo seto pradžioje.

Antrame sete S. Tsitsipas šiek tiek atsigavo ir sugebėjo bent jau pradžioje išlaikyti savo paduodamus geimus. Verta pastebėti, jog graikas neatrodė taip, kaip per kitus pastaruosius mačus, o tai leido Rafai dar geriau įsijausti į žaidimo ritmą. Lemiamas setas baigėsi beveik be jokio S. Tsitsipo pasipriešinimo, o R. Nadalis pateko į penktąjį „Australian Open“ finalą savo karjeroje.

Rytoj teniso gerbėjai sužinos ir antrąjį finalininką - R. Nadalio varžovą. Juo taps arba ilgametis jo varžovas Novakas Džokovičius (ATP 1), arba savo karjeros piką išgyvenantis prancūzas Lucas Pouille (ATP 35).

Už patekimą į finalą žaidėjai gauna 1,471,900 $ ir 1200 reitingo taškų.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...