R. Nadalis nepadarė išimties ir N. Džokovičiui - išrašė riestainį ir triumfavo Romoje (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-05-19 20:21 Teniso TV

ATP „Masters“ turnyras Romoje baigėsi ispano triumfu ir apgintu titulu. Rafaelis Nadalis (ATP 2) sutriuškino geriausią pasaulio tenisininką Novaką Džokovičių (ATP 1) per du setus ir sėkmingai apgynė titulą (iš viso 9).

Turnyro nugalėtojas demonstravo žvėrišką žaidimą ir kaip įprasta šiame turnyre pergalę pasiekė su vienu sausu setu, 6-0, 4-6, 6-1.

Visas finalas truko 2 valandas ir 29 minutes.

Pirmame sete grunto karalius žaidė nuostabiai ir visi jo kamuoliukai dažniausiai pasiekdavo tikslą, o tuo tarpu serbas nesugebėjo atlaikyti varžovo ritmo.

Antrame sete situacija iš pradžių klostėsi sudėtingai Serbijos atstovui, tačiau jis jau sugebėjo laimėti savo padavimų serijas ir atlaikyti priešininko bandymus išsiveržti į priekį. Atlaikius spaudimą jam pavyko pačiam laimėti varžovo geimą ir setą tuo pačiu.

Visgi lemiama partija vėl puikiai klostėsi turnyro nugalėtojui, kuris nekartojo antro seto klaidų.

Už iškovotą titulą žaidėjas gauna 958,055 € ir 1000 taškų. Finalistas tenkinasi 484,950 € ir 600 taškų.

Šis susitikimas buvo jau 54 visuose frontuose ir 26-oji R. Nadalio pergalė. Pirmą kartą per visus mačus vienam iš žaidėjų pavyko laimėti setą rezultatu 6-0.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...