R. Nadalis lengvai pateko į „US Open“ aštuntfinalį

Antroji reitingo raketė po poros dienų pertraukos lengvai įveikė trečią turnyro etapą. Rafaelis Nadalis per tris setus susitvarkė su Hyeonu Chungu (ATP 170) iš Pietų Korėjos.

Traumų kamuojamas azijietis nepasipriešino ir leido ispanui triumfuoti rezultatu 6-3, 6-4, 6-2, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 2 minutes.

Pirmus du setus R. Nadalis laimėjo du vieno geimo pranašumu, o varžovas jam per daug nesipriešino.

Paskutinis mačo setas buvo dar lengvesnis, nes nugalėtojui pavyko du kartus palaužti priešininko padavimų seriją.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gauna 280,000 $ ir 180 reitingo taškų. Kitame etape jo lauks M. Čiličius.