R. Nadalis neturėjo problemų prieš jaunąjį kanadietį ir iškopė į aštuntfinalį Madride

Twitter nuotr.
2019-05-08 18:46 Teniso TV

Antroji reitingo raketė sėkmingai pradėjo pasirodymą dar viename namų turnyre ir iškovojo pergalę. Rafaelis Nadalis po dviejų setų kovos nugalėjo kanadietį Feliksą Aliassime (ATP 30) ir pateko į aštuntfinalio etapą.

Grunto karalius pastaruoju metu neatranda geriausio savo žaidimo, tačiau vis tiek pasiekė pergalę rezultatu 6:3, 6:3 per 1 valandą ir 39 minutes.

Pirmame sete Kanados atstovas gana ilgai laikėsi nepralaimėjęs savo padavimo serijos, tačiau setui einant į pabaigą jo ranka sudrebėjo ir patyręs ispanas išsiveržė į priekį.

Antrame sete vietinis žaidėjas įgijo pranašumą jau nuo pirmų minučių, o vėliau pranašumą dar kartą padidino. Tiesa savo pirmos padavimo serijos išnaudoti paduodant ant mačo nepavyko ir 30-oji raketė sušvelnino rezultatą. Visgi netrukus jis vis tiek šventė pergalę.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gauna 80,620 € ir 90 reitingo taškų. Kitame etape jo lauks amerikietis F. Tiafoe (ATP 37).

Priminsime, kad praeitais metais R. Nadalis pasiekė ketvirtfinalio etapą.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...