R. Nadalis ir N. Džokovičius startavo sėkmingai Paryžiuje

Paryžiuje vykstantis „Masters“ turnyras sulaukė geriausių pasaulio tenisininkų, kurie savo pasirodymus pradėjo pergalėmis. Novakas Džokovičius (ATP 1) per du setus nugalėjo Korentiną Moutetą (ATP 97), o Rafaelis Nadalis (ATP 2) įveikė Adrianą Mannarino (ATP 43) taip pat per du setus.

Pirmasis pergalę pasiekė rezultatu 7-6, 6-4, o visa akistata truko 1 valandą ir 47 minutes.

Tokios kovos mažai kas tikėjosi, tačiau jaunasis prancūzas metė tikrą iššūkį geriausiam pasaulio teniso žaidėjui. Pirmame sete prancūzas netgi pirmavo, tačiau nesugebėjo išlaikyti pranašumo ir teko žaisti pratęsimą, kuriame jau geriau pasirodė serbas.

Antrame sete situacija pasikeitė ir N. Džokovičiaus žaidė sėkmingiau.

Tuo tarpu R. Nadalis pergalę pasiekė rezultatu 7-5, 6-4, o susitikimas truko 1 valandą 50 minučių.

Abu tenisininkai pasižymėjo galingais padavimais, kurie padėjo laimėti savuosius geimus. Visgi, ispanui pavyko tiek pirmame, tiek antrame sete po kartą palaužti varžovo padavimų seriją.

Nugalėtojo sąskaitoje 8 ace'ai, o prancūzo 13.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gauna 67,025 € ir 90 reitingo taškų.