R. Nadalis galingai startavo "Roland Garros" turnyre

Twitter nuotr.
2019-05-27 16:32 Teniso TV

Titulą ginantis tenisininkas sėkmingai startavo Prancūzijos didžiojo kirčio turnyre ir pateko į kitą etapą. Rafaelis Nadalis (ATP 2) pirmame etape be vargo nugalėjo vokietį Yannicką Hanfmanną (ATP 184), kuris į pagrindinį etapą pateko per atranką.

Ispanas demonstravo puikų žaidimą kaip visada ir susitikimą laimėjo rezultatu 6:2, 6:1, 6:3, o visa kova truko 1 valandą ir 58 minutes.

Susitikimas prasidėjo nuo mažos intrigos, kurios priežastis buvo pirmoji čempiono padavimo serija. Vokietis turėjo 4 progas išsiveržti į priekį, tačiau jų nepajėgė išnaudoti. Apšilęs ispanas netrukus pradėjo žaisti kur kas geriau ir nesunkiai pats laimėjo varžovo padavimo seriją, vėliau pranašumą padvigubino.

Antroji partija klostėsi taip pat sėkmingai ir jis toliau nepaliko šansų varžovui iš Vokietijos.

Lemiame sete vyko atkaklesnė kova, tačiau niekas nepasikeitė ir 2-oji raketė iškovojo jau 15-tą pergalę iš eilės RG turnyre.

Už patekimą į antrą etapą žaidėjai gauna 79,000 € ir 45 reitingo taškus. Priminsime, kad pastaruosius du metus šį turnyrą laimi R. Nadalis.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...