R. Federeris turnyrą Majamyje pradėjo netikėtai sunkia pergale (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-03-24 09:00 Teniso TV

Buvusi pirmoji pasaulio raketė kaip reikiant turėjo paplušėti, kad iškovotų pergalę antrame turnyro etape, Majamyje. Rogeris Federeris (ATP 5) po trijų setų kovos palaužė Moldovijos atstovą Radų Albotą (ATP 46), kuris pastaruoju metu demonstruoja puikią formą.

Šveicaras pralaimėjo pirmą setą, tačiau pergalę pasiekė per kitus du setus, rezultatu 4-6, 7-5, 6-3, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 11 minučių.

Pirmame sete 5-oji raketė tiesiog pralaimėjo patį pirmą savo geimą ir nesugebėjo išlyginti rezultato, o varžovas atlaikęs spaudimą triumfavo pirmoje dalyje. Antrame sete vyko atkakli kova, o abu varžovai užtikrintai keliavo link pratęsimo, tačiau lemiamu momentu Šveicarijos atstovas sugebėjo palaužti varžovą ir išlyginti bendrą rezultatą.

Lemiamas setas taip pat nebuvo labai lengvas mačo nugalėtojui. Jam teko atlaikyti spaudimą ir tik jį atlaikius pavyko pačiam susikurti progų ant varžovo padavimų ir jas realizuoti.

Už patekimą į trečią turnyro etapą žaidėjai gauna 48,775 $ ir 45 reitingo taškus. Kitame etape jo laukia Filipas Krajinovičius (ATP 103).

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...