R. Federeris turėjo problemų trečiame sete, tačiau įveikė varžovą (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-05-31 19:00 Teniso TV

Trečioji reitingo raketė ir 2009 metų nugalėtojas sėkmingai įveikė trečią "Roland Garros" etapą ir pateko į aštuntfinalį. Rogeris Federeris per tris setus nugalėjo norvegą Kasparą Ruudą (ATP 63) ir toliau tęs kovas dėl titulo.

Šveicaras pergalę pasiekė rezultatu 6-3, 6-1, 7-6, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 14 minučių.

Pirmo seto pradžia klostėsi tolygiai, tačiau partijai einant į pabaigą 3-oji raketė pradėjo vis labiau spausti priešininką ir sugebėjo palaužti jo dvi padavimo serijas.

Antrame sete jaunasis Norvegijos tenisininkas visai nepajėgė priešintis ir beveik "sausai" pralaimėjo visą mačo dalį.

Paskutinis setas prasidėjo netikėtumais, o K. Ruudas išsiveržė į priekį laimėjęs R. Federerio padavimo seriją. Visgi ilgai jis nepirmavo ir netrukus rezultatas buvo lygus. Jaunuolis atsilaikė ir pasiekė pratęsimą, kuriame netgi turėjo setbolą, tačiau jo neišnaudojo, o tuo tarpu Šveicarijos atstovas sėkmingai užbaigė akistatą.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gauna 222,000 € ir 180 reitingo taškų. Kitame etape jo lauks N. Mahutas arba L. Mayeris.

Video:
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...