R. Federeris turėjo vargo, tačiau įveikė K. Nišikorį ir pateko į pusfinalį (VIDEO)

Antroji pasaulio raketė ir praeitų metų Šanchajaus turnyro nugalėtojas užsitikrino vietą pusfinalio etape. Rogeris Federeris (ATP 2) po sunkios dviejų setų kovos nugalėjo azijietį Keį Nišikorį (ATP 12) ketvirtfinalio etape.

Galutinis akistatos rezultatas 6-4, 7-6, o visas mačas truko 1 valandą ir 54 minutes.

Šveicaras jau nuo pirmų akimirkų įrodė savo pranašumą laimėdamas priešininko padavimo seriją, o vėliau šį pranašumą dar labiau padidino. Tiesa japonas nepasidavė ir sušvelnino rezultatą, tačiau setą vis tiek laimėjo antroji raketė.

Antrame sete R. Federeris vėl nuo pat pradžių įgijo pranašumą, bet šį kartą 12-oji raketė žaidė kur kas geriau ir greitai išlygino rezultatą, o vėliau setas nukeliavo į pratęsimą.

Visgi savo pranašumą pratęsime pavyko įrodyti daugkartiniam šio turnyro nugalėtojui iš Šveicarijos.

Už patekimą į pusfinalį jis gaus 335,750 $ ir 360 reitingo taškų. Kitame etape Rogeris susitiks su Borna Čoričiumi (ATP 19) iš Kroatijos.