R. Federeris tragiškai neišnaudojo progų, tačiau sugebėjo palaužti S. Wawrinką ir pusfinalyje susitiks su R. Nadaliu (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-06-05 08:31 Teniso TV

Šveicariškame ketvirtfinalio susitikime savo pranašumą eilinį kartą įrodė 3-oji reitingo raketė ir 2009 metų čempionas. Rogeris Federeris po keturių setų kovos nugalėjo Stanislą Wawrinką (ATP 28) rezultatu 7-6, 4-6, 7-6, 6-4, o visas susitikimas truko 3 valandas ir 40 minučių.

Susitikimas tikrai galėjo baigtis tiek anksčiau, tiek lengviau vyresniam šveicarui, tačiau jis turėjo didelių problemų su progų išpildymų. Jau pirmame sete R. Federeris galėjo 3 kartus palaužti skirtingas varžovo padavimo serijas, tačiau to nepadarė ir teko žaisti pratęsimą.

Antrame sete jis vėl neišnaudojo galimybės pirmauti, o varžovas vos gavęs tokią progą panaudojo. 3-oji raketė dar galėjo išlyginti rezultatą, bet to padaryti nepavyko.

Trečiame sete situacija vėl buvo komplikuota teniso maestro vadinam žaidėjui, kuris vėl pralaimėjo savo geimą. Tiesa, šį kartą pavyko išlyginti rezultatą, o vėliau buvo progų setą pabaigti greičiau, tačiau to padaryti nepavyko.

Pratęsimą savo pranašumą antrą kartą įrodė vyresnis šveicaras.

Ketvirtoji partija klostėsi jau lengviau, o Rogeris eilinį kartą kūrėsi progas palaužti varžovo padavimo seriją ir šį kartą, tai pavyko padaryti.

Šiame susitikime 37-erių tenisininkas išnaudojo tik 2 breikpointo galimybes iš 18.

Už pasiektą pusfinalio etapą jis gaus 560,000 € ir 720 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia Rafaelis Nadalis (ATP 2), kurį įveikus raketės tarpusavyje susikeis vietomis reitinge.

Video:
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...