R. Federeris sugrįžimą į „Roland Garros“ pradėjo puikia pergale (VIDEO)

Trečioji reitingo raketė savo sugrįžimą po keturių metų pertraukos į Prancūzijos didįjį kirtį paženklino lengva pergale. Rogeris Federeris per tris setus įveikė italą Lorenzo Sonego (ATP 73) ir pateko į antrą etapą, kur susitiks su Oskaru Otte (ATP 145).

Šveicaras pergalę pasiekė rezultatu 6-2, 6-4, 6-4, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 43 minutes.

Jau pirmame sete R. Federeris startavo puikiai. Jis laimėjo dvi priešininko padavimų serijas iš eilės ir be didesnio vargo laimėjo pirmą partiją. Antroje iš pradžių viskas klostėsi identiškai ir 3-oji raketė vėl pirmavo dvigubu pranašumu, tačiau italas pasipriešino ir kartą sušvelnino rezultatą, tačiau dėl seto pakovoti jam taip ir nepavyko.

Trečioji partija jau vyko atkakliau, o 73-ąją reitingo vietą užimantis tenisininkas, sugebėjo ne kartą atlaikyti spaudimą. Visgi setui einant į pabaigą jam pritrūko stabilumo ir jis pralaimėjo savo geimą bei netrukus mačą.

Už patekimą į antrą etapą žaidėjai gauna 79,000 € ir 45 reitingo taškus. Priminsime, kad R. Federeris 2015 metais pasiekė ketvirtfinalį.