R. Federeris sensacingai krito prieš graikų talentą

2019-01-20 14:17 Teniso TV

Australijos didžiojo kirčio turnyras sulaukė didžiausios sensacijos šiais metais. Rogeris Federeris (ATP 3) po keturių setų kovos turėjo pripažinti jaunojo graiko Stefano Tsitsipo (ATP 15) pranašumą aštuntfinalio etape.

Galutinis susitikimo rezultatas 7-6, 6-7, 5-7, 6-7, o visa akistata truko 3 valandas ir 50 minučių.

Visame susitikime virė arši kova, o abu žaidėjai pademonstravo geriausias savo savybes, kurios yra padavimas ir puikus puolimas.

Nors pirmą setą po pratęsimo laimėjo šveicaras, tačiau likusius setus geriau lemiamais momentais sužaidė 15-oji raketė, kuri atliko 20 ace'ų prieš R. Federerio 12.

Nors pratęsimų dramoje laimėjo jaunesnis žaidėjas, tačiau negalima sakyti, kad praeitų metų nugalėtojas žaidė prastai, visgi jam nepavyko išnaudoti nei vienos susikūrtos progos laimėti priešininko padavimo serijos, nors jų buvo 12.

Šveicarijos tenisininkas praras didelę dalį taškų, o jaunasis graikas jau savo rankose turi 330,280 $ ir 360 reitingo taškų.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...