R. Federeris po pralaimėto finalo: Mano amžius ar apmaudi nesėkmė nereiškia pasaulio pabaigos

Twitter nuotr.
2019-07-15 12:10 Tenisas

Po neįtikėtinai atkaklaus ir ilgiausio finalo Vimbldono istorijoje, pralaimėjęs Rogeris Federeris (ATP 3) neslepia apmaudo dėl nesėkmės, tačiau išlieka pozityvus. Jis finale po penkių setų kovos, rezultatu  6:7, 6:1, 6:7, 6:4, 12:13 (3:7), nusileido Novakui Džokovičiui (ATP 1).

Šiame susitikime R. Federeris buvo labai netoli dar vieno didžiojo kirčio titulo. Vienu metu jis turėjo 2 mačbolus, kurie galėjo jam atnešti pergalę, tačiau jis padarė klaidas žaidžiant savo padavimus.

„Kai nerealizavau tų progų, negalvojau, kad jau viskas bus baigta. Rezultatas tapo lygus, o tokiais atvejais stengiesi ieškoti pozityvių dalykų“ kalbėjo teniso maestro.

Taip pat sportininkas pridūrė „Panašiai jaučiausi ir po 2008 metų finalo, bet paskui viską pergalvojau ir supratau, kad situacija nėra tokia jau prasta, o skaudinti savęs dėl pralaimėjimo nėra labai prasmės kaip ir jausti depresiją po tokios geros kovos“.

Pokalbyje šveicaras patikino, kad nesiruošia baigti karjeros, o žaidimas grunte prieš tai, jam dar labiau padėjo išlaikyti puikią sportinę formą.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...