R. Federeris neturėjo vargo prieš italą ir lengvai pateko į ketvirtfinalį (VIDEO)

2018-11-02 08:37 Teniso TV

Trečioji pasaulio raketė ir toliau renka taškus Paryžiaus "Masters turnyre, kuriame jam kol kas labai šypsosi didelė fortūna. Rogeris Federeris (ATP 3) aštuntfinalio etape po dviejų setų kovos lengvai nugalėjo Fabio Fognini (ATP 14) iš Italijos ir pateko į ketvirtfinalį.

Galutinis akistatos rezultatas 6-4, 6-3, o visa kova truko 1 valandą ir 14 minučių.

Jau nuo pirmo seto pradžios šveicaras įgijo dvigubą pranašumą ir pademonstravo galingą žaidimą, kuriam 14-oji raketė tiesiog nebuvo pasiruošusi. Visgi italui kartą pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau išlyginti rezultato jis nepajėgė nors turėjo galimybių, tai padaryti.

Antrame sete italas turėjo problemų nuo pirmų minučių, jis niekaip negalėjo laimėti lengvai savo padavimo, o ant galingai servuojančio priešininko padavimo taip pat nepavyko nieko padaryti. Šiame sete 3-oji raketė taip pat du kartus palaužė varžovo padavimo seriją.

Už patekimą į ketvirtfinalį Rogeris gaus 122,160 € ir 180 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia Kei Nišikoris (ATP 11).

Video:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...