R. Federeris nesunkiai įveikė N. Kyrgiosą, N. Džokovičius netikėtai pralaimėjo K. Andersonui (VIDEO)

2018-09-23 10:30 Teniso TV

Antroji "LaverCup" diena buvo pilna puikių akistatų ir netikėtų rezultatų, tačiau Europos komandai pavyko išlaikyti pranašumą prieš pasaulio rinktinę. Pirmasis į kovą stojo jaunasis vokietis Aleksanderis Zverevas (ATP 5), kuris po trijų setų kovos 3-6, 7-6, 10-7 įveikė Džoną Isnerį (ATP 10).

Po šios pergalės Europa įgavo dar didesnį atotrūkį nuo priešininkų, kurį dar labiau padidino antroji pasaulio raketė Rogeris Federeris. Jis savo kovoje nesunkiai įveikė australą Nikolą Kyrgiosą (ATP 27) rezultatu 6-3, 6-2.

Video:

Teniso maestro žaidė tiesiog puikiai ir skirtingai nei praeitais metais neturėjo jokių problemų prieš karštakošį australą.

Visgi situacija pradėjo keistis, kai į kortą žengė serbas Novakas Džokovičius (ATP 3), kuris visų manymu turėjo padidinti pranašumą, tačiau jis netikėtai nusileido PAR tenisininkui Kevinui Andersonui (ATP 9).

Jau nuo pirmo seto matėsi, kad lengva Novakui nebus ir po pratęsimo jis turėjo pripažinti puikiai padavimą atlikusio žaidėjo pranašumą. Antrą setą po sunkios kovos pavyko laimėti, tačiau trečio seto pratęsime afrikietis įrodė, kad šiandien yra stipresnis.

Galutinis rezultatas 7-6, 5-7, 10-6.

Ties čia Europos problemos nesibaigė ir rezultatą sušvelninti pasaulio rinktinei pavyko dar kartą, tik šį kartą dvejetų mače. Džekas Sockas su Niku Kyrgiosu nesunkiai 6-3, 6-4 nugalėjo Grigorą Dimitrovą ir Davidą Goffiną.

tvark
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...