R. Federeris nelengvai pasiekė pusfinalį Dubajuje

Geriausias Šveicarijos tenisininkas iškovojo dar vieną nelengvą pergalę Dubajuje. Rogeris Federeris (ATP 7) po dviejų setų kovos kovos palaužė vengrą Martoną Fucsovicsą (ATP 35) ir užsitikrino vietą pusfinalyje.

Galutinis akistatos rezultatas 7-6, 6-4, o visa kova truko 1 valandą ir 54 minutes.

Pirmame sete abu žaidėjai atrodo lygus ir laimėjo visus savo geimus bei užtikrintai pasiekė pratęsimą, kuriame po permainingos kovos šveicaras išsiveržė į priekį bendrame rezultate.

Antrame sete jau pirmame geime R. Federeris įgyjo pranašumą, tačiau išlaikyti jo nepavyko. Visgi setui einant į pabaigą jis vėl palaužė varžovo padavimų seriją ir iškovojo pergalę.

Už patekimą į pusfinalį jis gaus 143,240 $ ir 180 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia Borna Čoričius (ATP 13).