R. Federeris po trijų setų kovos pralaimėjo austrui, N. Džokovičius be kovos pateko į pusfinalį

Twitter nuotr.
2019-05-10 20:21 Teniso TV

Šiandien Madrido "Masters" turnyre vyksta ketvirtfinalio susitikimai, kurie klostosi skirtingai, o kai kurie be kovos pateko į pusfinalį. Novakas Džokovičius (ATP 1) yra laimingasis, kuris ketvirtfinalio barjerą peršoko iš kovos dėl traumos pasitraukus Marinui Čiličiui (ATP 11).

Vietoje mačo serbas turėjo treniruotę ir papildomo poilsio prieš rytojaus kovas.

Kitame susitikime Rogeris Federeris (ATP 3) po trijų setų kovos turėjo pripažinti jaunesnio priešininko pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 6-3, 6-7, 4-6, o visa kova truko 2 valandas ir 12 minučių.

Pirmame sete šveicaras jau pradžioje įgijo pranašumą, palaužęs austro padavimų seriją ir be didesnio vargo laimėjo pirmą dalį.

Antrame sete viskas buvo sunkiau, 4-oji raketė vis dažniau jautė priešininko spaudimą, tačiau sugebėjo atsilaikyti ir abu žaidėjai turėjo žaisti pratęsimą. Jame po be galo permainingos ir ilgos kovos D. Thiemas pasirodė geriau.

Lemiama partija Šveicarijos legendai klostėsi taip pat nelengvai. Varžovas spaudė ir neleido atsikvėpti, o tai privedė prie pralaimėtos padavimų serijos. Tiesa vėliau pavyko išlyginti rezultatą, tačiau trumpam, nes netrukus Austrijos atstovas vėl pirmavo sete ir laimėjo susitikimą.

Už patekimą į pusfinalį žaidėjai gauna 312,215 € ir 360 reitingo taškų. Tai buvo 6-asis susitikimas tarpusavyje ir 4-oji D. Thiemo pergalė.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...