R. Federeris jautė pasipriešinimą, tačiau per tris setus pranoko prancūzą

Antroji turnyro raketė ir toliau sėkmingai juda link dar vieno Vimbldono titulo bei sėkmingai pasiekė aštuntfinalį. Rogeris Federeris (ATP 3) per tris setus pranoko Prancūzijos atstovą Lucas Pouillę (ATP 28) ir su kitais 16-a tenisininkų kausis dėl titulo.

Šveicaras pergalę pasiekė rezultatu 7-5, 6-2, 7-6, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 8 minutes.

28-oji raketė nežadėjo lengvai pasiduoti vienam geriausių žolės dangos žaidėjų ir priešinosi kiek galėjo. Pirmame sete jam sekėsi tikrai gerai, tačiau seto pabaigoje jis neišnaudojo progos palaužti R. Federerio padavimo serijos ir kitame geime pats pralaimėjo savo geimą.

Antrame sete dominavo 3-oji raketė, kuri ne kartą palaužė prancūzo geimą ir be didensio vargo pasiėmė antrą partiją.

Paskutinis šio susitikimo setas klostėsi kovingai kaip ir pirmasis, o jame žaidėjai užtikrintai laimėjo savo padavimus ir pasiekė pratęsimą. Jame puikiai žaidė Šveicarijos atstovas ir iškovojo dar vieną pergalę turnyre.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gauna 198,159 € ir 180 reitingo taškų. Kitame etape jis susitiks su Matteo Berrettini.