R. Federeris turėjo problemų antrame sete, tačiau pasiekė pergalę

Ketvirtoji pasaulio raketė taip pat turnyrą Indian Velse pradėjo pergale per du setus. Rogeris Federeris savo pirmoje kovoje nugalėjo vokietį Petrą Gojowczyką (ATP 85) ir pateko į trečią turnyro etapą.

Penkis kart šio turnyro nugalėtojas savo pirmą varžovą įveikė rezultatu 6-1, 7-5, o visa kova truko 1 valandą ir 19 minučių.

Pirmame sete vokietis pasipriešinti nepajėgė ir pralaimėjęs abi savo padavimų serijas jis lengvai atidavė setą. Visgi antrame sete jam pavyko įgyti pranašumą laimėjus šveicaro geimą, tačiau ilgai džiaugtis neteko, nes buvusi pirmoji raketė išlygino rezultatą.

Vėliau abu žaidėjai turėjo galimybių išsiveržti į priekį, tačiau tik seto pabaigoje, tai pavyko padaryti R. Federeriui.

Per visą mačą Šveicarijos tenisininkui teko net 7 kartus saugoti savo padavimo lemiamamus taškus. Tuo tarpu jis pats susikūrė 14 galimybių laimėti varžovo geimus.

Už patekimą į trečią etapą žaidėjai gauna 48,775 $ ir 45 reitingo taškus. Jame lauks akistata su tautiečiu S. Wawrinka (ATP 40).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts