R. Federeris dar kartą turėjo paprakaituoti, tačiau pateko į pusfinalį

Twitter nuotr.
2019-06-22 09:15 Teniso TV

Trečioji reitingo raketė ir vienas geriausių žolės dangos žaidėjų iškovojo trečią pergalę turnyre Halėje. Rogeris Federeris (ATP 3) per tris setus pranoko ispaną ir puikų kovotoją Roberto Bautistą Agutą (ATP 20) ir pateko į sekantį etapą.

Ketvirtfinalyje varžovą jis įveikė rezultatu 6-3, 4-6, 6-4, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 56 minutes.

Pirmame sete šveicaras sėkmingai laimėjo dvi priešininko padavimų serijas ir nesunkiai triumfavo partijoje. Antrame sete pakartoti tokio gero žaidimo nepavyvko, o ispanas netikėtai išsiveržė į priekį palauždamas maestro padavimų seriją. Pranašumą pavyko išlaikyti iki seto pabaigos ir bendras rezultatas tapo lygus 1-1.

Lemiama mačo dalis iš pradžių klostėsi įtartinai, o R. Bautista toliau spaudė daugkartinį šio turnyro nugalėtoją, tačiau susikūrtų progų neišnaudojo. Tuo tarpu, R. Federeriui irgi nesisekė, jis niekaip negalėjo laimėti lemiamo taško ir įgyti pranašumą, tačiau galu gale seto pabaigoje jis tai padarė ir laimėjo setą bei mačą.

Lemiame sete 77-oji raketė turėjo progą išsiveržti į priekį, tačiau jos neišnaudojo, o tuo tarpu setui einant į pabaigą, tai padarė R. Federeris.

Šiame susitikime abu dalyviai nepademonstravo ypatingai daug padavimų be atsako. Tai buvo jau 9 susitikimas tarpusavyje ir visus kartus laimėjo Šveicarijos tenisininkas.

Už patekimą į pusfinalį jis gaus 108,965 € ir 180 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia P. Herbertas.

Priminsime, kad Šveicarijos atstovas turi 9 titulas šiame turnyre.




(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...