R. Federeris atskleidė savo planus 2019 sezonui, kuriuose galutinį žodį tars žmona

Trečioji pasaulio raketė atskleidė savo planus šių metų pabaigai ir naujam sezonui, tačiau pasirodo jog ne viskas taip paprasta šveicaro gyvenime. Rogeris Federeris po sunkaus sezono su šeima keliaus prie jūros, kur ilsėsis iki gruodžio mėnesio, o tuomet vyks į Dubajų ruoštis naujam sezonui.

"Aš negaliu sulaukti kol vyksiu su šeima atostogauti" sakė Rogeris žurnalistams Londono turnyre.

Kalbanat apie pasiruošimą naujam sezonui, fizinį pasirengimą šveicaro komandoje yra daug nežinomybės ir pats žaidėjas nėra įsitikinęs visa programa.

Visus teniso žiūrovus labiausiai domina ateinančio sezono tvarkaraštis ir gandai, kad teniso maestro vėl grįš į grunto sezoną. "Taip pat tas sprendimas dėl grunto bus svarstomas per atostogas, o sprendimą priimsiu per kelias ateinančias savaites. Taip, tikrai planas yra žaisti kitais metais, o jei turėsiu gerą tvarkaraštį kuris tiks mano šeimai, tiks Mirkai (žmonai), man, tai žaisiu tikrai". Atsakė R. Federeris.

Šį sezoną tenisininkas demonstravo puikią formą ir laimėjo 4 titulus iš kurių vienas yra Australijos didžiojo kirčio turnyras.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts