R. Federeris: Aš ir Rafaelis Nadalis kartais leidžiam laiką kartu

2018-11-09 13:59 Teniso TV

Teniso maestro ir vienas geriausių pasaulio teniso žaidėjų pasidalino savo gyvenimo dalimi už teniso korto. Rogeris Federeris (ATP 3) atsakė į įdomius gyvenimo klausimus, kuriuos uždavė žurnalistai.

Paklaustas apie santykius su Rafaeliu Nadaliu (ATP 2), šveicaras atsakė, kad jis jaučiasi pamalonintas tokiu varžymusi. „Už korto ribų jis 3 mėnesius nėra mano varžovas“ pasakė trečioji pasaulio raketė kalbant apie santykius su ispanu.

„Jis buvo mano varžovas maždaug penkis metus, taigi mes turime labai sveiką varžymasį tarpusavyje. Iš tiesų mes sutariam labai gerai, dažnai šnekames rūbinėse, o kartais leidžiam laiką kartu arba žaidžiam žaidimus tarpusavyje. Man yra malomu turėti tokį priešininką kaip R. Nadalis, jis yra labai garbingas žmogus“.

Abu žaidėjai tikrai ne kartą pasakė gražius žodžius apie vienas kitą, o jų draugystė matėsi „LaverCup“ turnyre, kai jie žaidė dvejetus.

Žiūrovams ypatingai patinka jų susitikimai.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...