R. Federeris apmaudžiai nusileido D. Thiemui ir leido jam iškovoti pirmą "Masters" titulą (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-03-18 08:39 Teniso TV

Ketvirtoji pasaulio raketė antrus metus iš eilės pasiekė finalą Indian Velso "Masters" turnyre, tačiau ir vėl po trijų setų kovos titulą iškovojo ne jis. Rogeris Federeris finalo akistatoje raketes surėmė su austru Dominiku Thiemu (ATP 8), kuris demonstravo ypatingai gerą žaidimą visame turnyre.

Finalo akistatos galutinis rezultatas 3-6, 6-3, 7-5, o dalyviai korte praleido 2 valandas ir 3 minutes.

Pirmą setą gana nesunkiai laimėjo šveicaras, kuris greitai įgijo pranašumą. Tiesa Austrijos atstovas dar buvo išlyginęs rezultatą, tačiau trumpam.

Antrame sete 8-oji raketė kartą laimėjo priešininko padavimo seriją ir to užteko, kad šią dalį laimėtų jis ir bendras rezultatas taptų lygus.

Lemiamas setas klostėsi atkakliai, o abu finalistai savo padavimus laimėjo be klaustukų. R. Federeris dar turėjo progą išsiveržti į priekį, tačiau jos neišnaudojo, o tuo tarpu seto pabaigoje jis netikėtai pats suklupo ir atidavė vieną svarbiausių geimų turnyro nugalėtojui.

Už iškovotą titulą D. Thiemas gaus 1,354,010 $ ir 1000 reitingo taškų. Tokio lygio turnyre jis dar nebuvo triumfavęs, tačiau šveicarą jis įveikė jau 3 kart karjeroje.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...