R. Federeris 10-tą kartą triumfavo Halėje ir iškovojo 102-tą titulą (VIDEO)

Trečioji reitingo raketė ir vienas geriausių žolės dangos ekspertų pasiekė dar vieną asmeninį rekordą. Rogeris Federeris jau 10-kartą triumfavo Vokietijoje vykstančiame ATP500 "Noventi Open" turnyre, kuris anksčiau buvo vadinamas "Gerry Weber". Jis finale pranoko belgą Davidą Goffiną (ATP 33) per du setus ir pirmą kartą karjeroje kažkuriame turnyre yra triumfavęs dviženklį skaičių.

Galutinis finalo rezultatas 7:6, 6:1, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 25 minutes.

Pirmas setas tikrai buvo vertas finalo, o jame vyko atkakli kova ir prireikė pratęsimo. Tiesa, 33-oji raketė turėjo 3 progas išsiveržti į priekį penktame geime, tačiau jų nesugebėjo išnaudoti.

Pratęsimas žymiai geriau susiklostė R. Federeriui, kuris nepadarė klaidų kitaip nei varžovas.

Antroji partija klostėsi kur kas lengviau ir be didesnio vargo šveicaras pasiekė dar vieną pergalę, kuri atvedė jį į 102-tą titulą karjeroje.

Nugalėtojui atiteko 429,955 € ir 500 reitingo taškų.