R. Berankiui ir jo porininkui nusišypsojo sėkmė - po trijų geimų pateko į kitą "Roland Garros" etapą

Twitter nuotr.
2019-05-29 20:00 Teniso TV

Lietuvos tenisininkas duete su japonu įveikė pirmą Prancūzijos didžiojo kirčio dvejetų turnyro etapą. Ričardas Berankis (ATP dvejetai -) su Yoshihito Nishioka (ATP dvejetai 255) pirmame etape vos po trijų setų kovos pasiekė pergalę prieš amerikiečius Reily Opelka (ATP dvejetai 346) ir Mackienze McDonald (ATP dvejetai 199).

Visus sužaistus geimus laimėjo mūsiškio pora, o susitikimas netruko. Pagrindinė greitos pergalės priežastis buvo 199-osios raketės kojos trauma ir juntami skausmai, kurie trukdė žaisti.

Varžovui pasitraukus, pergalė atiteko lietviui ir japonui, kurie keliaus į antrą etape. Jame laukia Julienas Rojeras (ATP dvejetai 20) ir Horia Tecau (ATP dvejetai 21).

Už patekimą į antrą raundą poros gauna 22,000 € ir po 90 reitingo taškų. Mūsiškis nepasižymi geru žaidimu dvejetuose, o šiame turnyre tik savo laimę išbando tik antrą kartą.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...