R. Berankis po dviejų pratęsimų krito „Challenger“ turnyre

Pirmoji Lietuvos teniso raketė baigė savo pasirodymą Meksikoje vykstančiame „Challenger“ lygio turnyre. Ričardas Berankis (ATP 72) po dviejų setų ir dviejų pratęsimų turėjo pripažinti JAV atstovo Ernesto Escobedo (ATP 200) pranašumą.

Galutinis rezultatas 6:7 (5:7), 6:7 (5:7),  o visas susitikimas truko 1 valandą ir 46 minutes.

Tiek pirmame, tiek antrame sete vyko atkakli ir permaininga kova. Pirmoje partijoje žaidėjai du kartus apsikeitė padavimų serijomis, o vėliau pasiekė pratęsimą, kuriame varžovas pasirodė sėkmingiau.

Antroji partija buvo panaši, tik joje R. Berankis nesugebėjo išnaudoti penkių breikpoint'ų, kurie būtų padėję kovoti dėl pergalės.

Antrame pratęsime situacija susiklostė taip pat ir lietuvis krito aštuntfinalyje.

Mūsiškis uždirbo 1,720 $ ir 8 reitingo taškus.