R. Berankis po atkaklios kovos krito Dubajuje

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas baigė savo pasirodymą vienetų turnyre Dubajuje, kuris vyksta ant kietosios dangos. Ričardas Berankis (ATP 62) po trijų setų kovos nusileido gruzinui Nikolui Basilašviliui (ATP 29) ir nepakartos praeitų metų pasiekimo.

Galutinis rezultatas 7:5, 6:7, 3:6, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 39 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli kova, o mūsiškis vienu metu atsiliko rezultate, bet sugebėjo jį išlyginti, o vėliau pats išsiveržti į priekį. Tiesa, priešininkas taip pat lengvai nepasidavė ir dar grįžo į susitikimą, bet partijos pabaigoje savo pranašumą vėl įrodė R. Berankis.

Antrame sete Lietuvos tenisininkas neišnaudojo lemiamų progų, kurios būtų padėjusios išsiveržti į priekį. Teko žaisti pratęsimą, kuriame kur kas geriau žaidė N. Basilašvilis.

Lemiamoje mačo dalyje kilo daug ginčų tarp varžovų ir teko, kuriam laikui nutraukti mačą. Visgi, tai baigties nepakeitė ir 62-oji raketė pralaimėjo.

Priminsime, kad praeitame sezone R. Berankis pasiekė ketvirtfinalio etapą.