R. Berankis po dramatiškos kovos pateko į pusfinalį Pietų Korėjoje (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-05-10 12:45 Teniso TV

Pirmoji Lietuvos teniso raketė vėl turėjo vargo Pietų Korėjoje vykstančiame "Challenger" turnyre, tačiau po sunkios kovos pateko į pusfinalį. Ričardas Berankis (ATP 95) per tris setus apžaidė Yunseongą Chungą (ATP 270), kuris demonstravo tikrai gerą formą turnyre.

Mūsiškis buvo arti galimo pralaimėjimo, tačiau pademonstravo charakterį ir pasiekė pergalę rezultatu 5-7, 6-3, 6-4 per 2 valandas ir 28 minutes.

Pirmą setą po atkaklios kovos laimėjo vietinis žaidėjas, kuris seto pabaigoje sugebėjo palaužti mūsiškio padavimo seriją. Antroje partijoje lietuvis iš karto pralaiamėjo savo geimą, tačiau netrukus išlygino rezultatą. Vėliau jam dar teko atlaikyti varžovo korėjiečio šturmą, tačiau atsilaikęs jis pats išsiveržė į priekį ir išlygino bendrą rezultatą.

Lemiamas setas buvo taip pat permainingos ir žaidėjai keitėsi padavimų serijomis, tačiau partijos pabaigoje lemiamą išsiveržęs į priekį R. Berankis nebeleido varžovui lyginti rezultato ir triumfavo.

Už patekimą į pusfinalį žaidėjai gauna 7,530 $ ir 45 reitingo taškus. Kitame etape jo laukia Yasutaka Uchiyama (ATP 213).

Video:
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...