R. Berankis vėl žaidė tris setus, tačiau pateko į ketvirtfinalį Busane (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-05-09 10:31 Teniso TV

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas iškovojo antrą pergalę Pietų Korėjoje vykstančiame "Challenger" turnyre. Ričardas Berankis (ATP 95) po trijų setų kovos palaužė Hee Duck Lee (ATP 247) ir pateko į ketvirtfinalio etapą.

Mūsiškis laimėjo pirmą setą, tačiau antrame turėjo problemų, kurias išsprendė lemiamame sete ir triumfavo 6:3, 3:6, 6:3. Visas susitikimas truko 1 valandą ir 59 minutes.

Susitikimą lietuvis pradėjo pralaimėdamas savo padavimo seriją, tačiau jam pavyko išlyginti ir persverti rezultatą seto pabaigoje.

Antroje partijoje 95-oji raketė vėl atsilikinėjo rezultate, bet eilinį kartą jam pavyko išlyginti jį. Tačiau netrukus rezultatas vėl buvo neigiamas ir setą teko atiduoti varžovui.

Lemiamame sete vyko permaininga kova, kurioje Lietuvos tenisininkas įgijo pranašumą, tačiau jo neišlaikė. Visgi pavyko pakartoti sėkmingai žaidimą ir dar kartą išsiveržti į priekį bei triumfuoti susitikime.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gauna 4,380 $ ir 25 reitingo taškus.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...