R. Berankis įveikė paskutinį varžovą ir pateko į ATP500 turnyrą Dubajuje

Geriausias Lietuvos tenisininkas po 7 mėnesių pertraukos vėl žais ATP500 lygio turnyre. Ričardas Berankis (ATP 110) sėkmingai įveikė Dubajaus turnyro atranką paskutiniame mače įveikęs bosnį Mirzą Bašičių (ATP 166).

Mūsiškis pergalę pasiekė po dviejų setų kovos rezultatu 7-6, 6-4, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 50 minučių.

Šie varžovai susitiko jau 7 kartą, o lietuvis iškovojo 5 pergalę apskritai ir 3 iš eilės.

Pirmame sete abu varžovai stengėsi palaužti vienas kito padavimų seriją, tačiau pirmasis tai padarė 166-oje reitingo vietoje esantis žaidėjas. Visgi mūsų tautietis nepasidavė ir išlygino rezultatą kitame geime, o vėliau pratęsime po permainingos kovos laimėjo pirmą setą.

Antrasis būvo ramesnis, o jo pabaigoje R. Berankiui pavyko palaužti varžovo padavimus ir užsitikrinti pranašumą bei triumfuoti mače.

Už patekimą į pagrindinį etapą jis gaus 20 reitingo taškų. Kitas jo varžovas dar nėra aiškus.