R. Berankis duete su japonu nusileido turnyro favoritams

Ženevoje vykstančiame turnyre mūsiškis patyrė dvigubą nesėkmę, iškrito pirmame etape vienetų ir dvejetų varžybose. Ričardas Berankis (ATP dvejetai -) poroje su japonu Yoshihito Nishioka (ATP dvejetai 225) po atkaklios kovos nusileido pirmai pagal skirstymą turnyro porai Oliveriui Marachui (ATP dvejetai 14) ir Mate Pavičiui (ATP dvejetai 12).

Galutinis susitikimo rezultatas 4:6, 6:7, o visa kova truko 1 valandą ir 21 minutę.

Jau nuo pirmo seto pradžios mūsiškio duetas jautė spaudimą iš priešininkų, kurie turėjo ne vieną galimybė išsiveržti į priekį. Žaidžiant 5-tą geimą jiems pavyko, tai padaryti, o lietuvio ir japono duetas išlyginti rezultato nepajėgė.

Antrame sete R. Berankio ir Y. Nishiokos pora atlaikė spaudimą ir sugebėjo patys palaužti varžovų padavimų seriją. Tiesa ilgai džiaugtis neteko ir netrukus rezultatas apsivertė aukštyn kojomis ir jau mačo nugalėtojai pirmavo. Visgi tuo kova nesibaigė, nes elitinis duetas neišnaudojo pranašumo ir teko žaisti pratęsimą ir tik tuomet jie pasiekė pergalę.

Pirmo etapo pralaimėtojai taškų neuždirba.