R. Berankis dar vieną varžovą nubaudė "riestainiu" ir pateko į finalą Kanadoje

Facebook nuotr.
2019-03-17 08:42 Teniso TV

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas ir toliau demonstruoja puikų žaidimą prieš kurį varžovai negali pasipriešinti. Ričardas Berankis Drumdovilio "Challenger" turnyre pasiekė finalinį etapą, o pusfinalyje jis lengvai įveikė italą Matteo Viola (ATP 268) per du setus.

Mūsiškis susitikimą pradėjo sunkiai, tačiau užbaigė galingai, o galutinis rezultatas 6-4, 6-0. Kova dėl patekimo į finalą truko 1 valandą ir 6 minutes.

Pirmame sete sužaidus keletą geimų, mūsiškis pralaimėjo savajį ir atsiliko rezultate. Visgi jam netrukus pavyko išlyginti rezultatą, o vėliau įgyti reikiama pranašumą ir laimėti pirmą susitikimo dalį.

Antrame sete mūsų tautietis nesulaukė jokio pasipriešinimo ir laimėjo sausu rezultatu, palaužęs visas varžovo padavimo serijas.

Už patekimą į finalą jis gaus 4,240 $ ir 48 taškus. Lemiamoje kovoje jo laukia antroji pagal skirstymą turnyro raketė Yannickas Madenas (ATP 119). Šiais metais jį jau pavyko kartą įveikti.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...