R. Berankis buvo ant iškritimo ribos, tačiau palaužė varžovą ir pateko į aštuntfinalį Busane (VIDEO)

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas pergalingai pradėjo turnyrą Pietų Korėjoje, nors buvo arti pralaimėjimo. Ričardas Berankis (ATP 95) po trijų setų sudėtingos kovos palaužė britą Liamą Broady (ATP 299) ir pateko į aštuntfinalio etapą.

Mūsiškis turėjo kaip reikiant pasistengti, kad iškovotų pergalę, tačiau jis tai padarė rezultatu 1-6, 7-6, 6-4, o visas trijų setų trileris truko 2 valandas ir 5 minutes.

Pirmą setą mūsiškis pralaimėjo beveik sausu rezultatu, nors susitikimo pradžia teikė vilčių. Visgi pralaimėjęs dvi savo padavimų serijas lietuvis pralaimėjo ir pirmą partiją.

Antrame sete abu dalyviai kovojo lygiai, tačiau mūsų tautietis vėl atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje, kai pralaimėjo savo geimą ir rezultatas tapo 4:5. Visai laimei varžovas neišnaudojo savo padavimų serijos, o 95-oji raketė išlygino rezultatą.

Vėliau pratęsime po permainingos kovos pavyko apžaisti D. Britanijos tenisininką. Galutinis setas prasidėjo nuo R. Berankio sėkmingo žaidimo ir jis iš karto įgijo pranašumą, o jį sugebėjo išlaikyti iki susitikimo pabaigos.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gauna 2,580 $ ir 10 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia Hee Duck Lee (ATP 247).