R. Berankis beviltiškai pralaimėjo D. Goffinui ir baigė pasirodymą "Roland Garros"

Twitter nuotr.
2019-05-26 21:17 Teniso TV

Geriausias Lietuvos tenisininkas neprilygo savo varžovui Prancūzijos didžiojo kirčio turnyro pirmame etape. Ričardas Berankis (ATP 72) per tris setus nusileido belgui Davidui Goffinui (ATP 30) ir tenkinsis pirmo etapo prizais.

Lietuvis priešintis nepajėgė nei viename sete ir rezultatu 0:6, 2:6, 2:6 pralaimėjo varžovui. Visas susitikimas truko 1 valandą ir 25 minutes.

Pirmame sete mūsiškis pralaimėjo visas savo padavimo serijas ir be pasipriešinimo pralaimėjo partiją. Antrame sete situacija pernelyg nesikeitė ir jis toliau pralaiminėjo savo geimus, tačiau kartą sugebėjo palaužti ir atsipalaidavusio priešininko padavimo seriją.

Paskutinė usitikimo dalis irgi nesiklostė sėkmingai Lietuvos atstovui, kuris toliau strigo ant savo padavimų, o varžovas nesunkiai užbaigė susitikimą ir pateko į kitą etapą.

R. Berankis už pasirodymą šiame turnyre uždirbo 40,000 € ir 10 reitingo taškų. Tuo tarpu D. Goffinas už patekimą į antrą raundą gaus 79,000 € ir 45 reitingo taškus.

stats
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...