R. Berankio palaikymo neužteko – L. Grigelis neišnaudojo lemiamų progų ir krito pirmame etape

Antroji Lietuvos teniso raketė pasirodymą Prancūzijoje baigė jau pirmame etape. Laurynas Grigelis (ATP 284) po dviejų pratęsimų turėjo pripažinti Tomislavo Brkičiaus (ATP 299) pranašumą.

Mūsiškis pralaimėjo rezultatu 6-7, 6-7, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 52 minutes.

Susitikimas prasidėjo nuo lietuvio nesėkmės ir jis iš karto pralaimėjo savo padavimo seriją. Tiesa kitame geime rezultatas tapo lygus, o žaidėjai po atkaklios kovos pasiekė pratęsimą. Jame mūsų tautietis neišnaudojo setbolo ir pralaimėjo pirmą mačo dalį.

Antrame sete 284-oji raketė toliau strigo ir pralaimėjo savo padavimo seriją. Visgi varžovas darbo neužbaigė ir L. Grigelis sugebėjo atsigauti atsiliekant 2-5 bei pasiekti dar vieną pratęsimą.

Pratęsime Lietuvos tenisininkas pirmavo, bet agresyvus priešininko žaidimas išlyginti bendro rezultato neleido.