R. Bautista lengvai nugalėjo jaunąjį vokietį, o P. Kohlschreiberis palaužė rusą K. Chačanovą

Miunchene vykstančiame ATP250 turnyre žinomi žaidėjai pasiekė ketvirtfinalio etapą ir tęs kovas dėl titulo. Ispanas Roberto Bautista Agutas (ATP 21) neturėjo problemų kovoje prieš vietinį žaidėją Rudolfą Mollekerį (ATP 157), kurį nugalėjo per du setus rezultatu 6-4, 6-2.

Jų susitikimas truko 1 valandą ir 18 minučių.

Jaunuolis iš Vokietijos pirmame sete dar pajėgė priešintis ir vienu momentu netgi pirmavo su pranašumu, laimėjęs priešininko padavimo seriją. Visgi ilgai jam atsilaikyti prieš patyrusį varžovą nepavyko ir jis pralaimėjo savo padavimus.

Antrame sete žaisti buvo dar sunkiau ir jis be didesnės kovos pralaimėjo. Kitame etape Ispanijos atstovas susitiks su G. Pella.

Kitame susitikime vokietis Phillipas Kohlshreiberis (ATP 41) nelengvoje kovoje palaužė rusą Kareną Chačanovą (ATP 13) ir dar labiau priartėjo prie praeitų metų rezultato, finalo.

Galutinis susitikimo rezultatas 7-6, 6-4, o visas mačas truko 1 valandą ir 51 minutę.

Pirmame sete abu dalyviai buvo nusiteikę kovingai ir saugojo savo padavimų serijas, ko sekoje pasiekė pratęsimą. Jame geriau sužaidė vietinis žaidėjas, kuris triumfavo pirmoje dalyje.

Antrame sete jis iš karto palaužė 13-osios raketės geimą ir išsiveržė rezultate, o pranašumą išlaikė iki mačo pabaigos.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gauna 15,335 $ ir 45 reitingo taškus. Kitame etape jo laukia D. Kudla arba M. Berrettini.