9 įvarčius pelniusi „Leicester City“ puolimo mašina pervažiavo „Southampton“

Penktadienį vakare Anglijos „Premier“ lygos 10-ajame ture pliaupė ne tik lietus, bet ir įvarčiai.

Lietingame Sautamptone vietos komanda priėmė „Leicester City“ futbolininkus. Neįtikėtiną potencialią puolime parodžiusios „lapės“ rezultatu 9:0 „sumbombardavo“ po raudonos kortelės sugriuvusį „Southampton“.

10-ąją minutę „Leicester“ po tikslaus Beno Chilwello smūgio įgijo pranašumą. „Southampton“ po dviejų minučių pateko į dar didesnę bėdą – iš aikštės už raudoną kortelę buvo pašalintas gynėjas Ryanas Bertrandas.

Kaip paaiškėjo kiek netrukus, šis epizodas tapo lemiamu šiose rungtynėse – „Leicester“ per likusį pirmojo kėlinio laiką sumušė dar keturis įvarčius ir pakartojo „Manchester City“ komandos rekordą, kai komandai modernioje „Premier“ lygos istorijoje per pirmąjį kėlinį pavyko įgyti penkių įvarčių pranašumą išvykos rungtynėse.

17-ąją minutę savo įvartį pasiekė Youri Tielemansas, o vėliau prasidėjo „Leicester City“ puolimo dueto šou – Ayozas Perezas pasiekė du tikslius smūgius, o Jamie Vardy kėlinio pabaigoje pridėjo dar vieną įvartį.

Antrajame kėlinyje „Leicester“ nemažino apsukų ir į sugniuždytos svečių komandos vartus „įsūdė“ dar tris įvarčius – po įvartį pridėjo tie patys A. Perezas ir J. Vardy. 85-ąją minutę baudos smūgiu pasižymėjo Jamesas Maddisonas, o visas varžovų kančias pridėto laiko metu užbaigė J. Vardy, tiksliai smūgiavęs nuo 11 m. žymos.

Tiek J. Vardy, tiek A. Perezas dvikovą užbaigė turėdami „hat-trickus“.

Didžiausią pergalę klubo istorijoje pasiekusi „Leicester“ bent laikinam pakilo į antrąją vietą. „Southampton“ krenta į 18-ąją poziciją.

Rezultatas:

„Southampton“ 0 – 9 „Leicester“

10′ [0 – 1] B. Chilwell

17′ [0 – 2] Y. Tielemans

19′ [0 – 3] A. Perez

39′ [0 – 4] A. Perez

45′ [0 – 5] J. Vardy

57′ [0 – 6] A. Perez

58′ [0 – 7] J. Vardy

85′ [0 – 8] J. Maddison

90+3′ [0 – 9] J. Vardy (11 m. baudinys)

12′ R. Bertrand („Southampton“) pašalintas iš aikštės