35 taškus per kėlinį įmetęs „Žalgiris“ sutriuškino „Pieno žvaigždes“ (VIDEO)

Lkl.lt informacija

Trečiajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungęs Kauno „Žalgirio“ klubas įsirašė antrąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Net 35 taškus trečiajame ketvirtyje pelnę kauniečiai 106:64 nepaliko vilčių gerai rungtynes pradėjusiems Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkams.

Debiutines rungtynes su „Žalgirio“ marškinėliais sužaidė Vasilije Mičičius. Europos vicečempionu su Serbijos rinktine tapęs įžaidėjas per 21 minutę surinko 5 taškus, atkovojo 5 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Kauniečių gretose labiausiai išsiskyrė Brandonas Daviesas ir Artūras Milaknis, pelnę po 14 taškų. Kevinas Pangosas ir Aronas White'as pridėjo po 11, o Edgaro Ulanovo sąskaitoje buvo 10 taškų.

„Pieno žvaigždžių“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Viačeslavas Boborovas, surinkęs dvigubą dublį – 16 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. Artūras Ausėjis ir Tomas Lekūnas atitinkamai pelnė po 11 ir 10 taškų.

Šiame susitikime „Žalgiriui“ padėti negalėjo Paulius Valinskas, kuris draugiškose rungtynėse Londone susižeidė alkūnę.

Netikėtai prastai rungtynes pradėję čempionai jau pirmajame kėlinyje turėjo dviženklį deficitą (12:23). Fantastiškai žaidęs V. Bobrovas tempė „Pieno žvaigždes“ į priekį (23:18). Visą antrąjį ketvirtį svečius vijęsis „Žalgiris“ rezultatą pirmą kartą persvėrė po E. Ulanovo dvitaškio (39:37), o prieš ilgąją pertrauką jau pirmavo – 44:39.

Trečiajame kėlinyje kauniečiai įjungė aukštesnę pavarą – laimėjo ketvirtį net 22 taškų persvara (35:13) ir prieš lemiamas dešimt minučių viskas jau buvo aišku (79:52). Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ pelnė 100-ąjį tašką ir šventė triuškinamą pergalę – 106:64.