25–ių taškų persvarą išbarstęs „Žalgiris“ turėjo vargo su „Nevėžiu“

LKL.lt

Antrojo kėlinio pradžioje net 25–ių taškų pranašumą turėjęs Kauno „Žalgirio“ klubas vos neprisižaidė „Betsafe–LKL“ čempionate.

Triuškinamą persvarą išbarstę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai tik po atkaklios kovos 79:73 palaužė Kėdainių Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Rungtynes galingai pradėjęs „Žalgiris“ jau po pirmojo kėlinio susikrovė triuškinamą persvarą (22:6). Antrajame kėlinyje kauniečiai pratęsė sėkmingą žaidimą, o skirtumas pasiekė rekordinę ribą (31:6). Visgi ketvirčio pabaigoje atsitiesęs „Nevėžis“ prieš ilgąją pertrauką sumažino atsilikimą iki 10-ies taškų – 31:41.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ įjungė aukštesnę pavarą ir prieš lemiamą ketvirtį susigrąžino saugų pranašumą (62:46). Lemiamą ketvirtį „Nevėžis“ pradėjo atkarpa 18:4 ir sumažino deficitą iki dviejų taškų (64:66). Vis dėlto likusioje rungtynių dalyje kauniečiai įrodė savo pranašumą ir šventė pergalę – 79:73.