14 rungtynių iš eilės nepralaimintis „Arsenal“ išplėšė lygiąsias prieš „Liverpool“

19 valandą 30 minučių Anglijos "Premier" lygoje įvyko šeštosios 11-ojo turo rungtynės, kurios nuo pat pradžių žadėjo intriguojančias 90 minučių,

"Emirates" stadione į kovą stojo Londono "Arsenal" ir "Liverpool' klubai. Po kovingos ir dramatiškos kovos komandos pasidalino po tašką – "kanonieriai" rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias 1:1.

Rungtynės nuo pat pradžių buvo tokios, kokių ir buvo laukiama – abi komandos į gynybą per daug nesižvalgė ir bandė apsikeisti pavojingomis atakomis.

Kiek aštresni varžovų aikštės pusėje buvo svečiai iš Liverpulio, kurie ir galėjo pasiekti gana greitą įvartį. Po Roberto Firmino smūgio į vartų konstrukciją, Sadio Mane gavo kamuolį prie kojų ir įmušė į visiškai tuščius vartus, tačiau įvartis buvo anuliuotas. Tai ir sukėlė daug diskusijų, nes S. Mane jau nebuvo nuošalėje, kai R. Firmino atliko savo smūgį.

Pirmajame kėlinyje komandos įvarčių taip ir nepasiekė, todėl visa kova persikėlė į kitas 45 minutes.

61-ąją minutę pirmiems sėkmė nusišypsojo svečiams iš Liverpulio – Berndas Lenas itin neatsakingai atmušė kamuolį prieš varžovų kojas ir visiškai be priežiūros likęs Jamesas Milneris tiksliu bei galingu smūgiu išvedė "raudonuosius" į priekį.

"Arsenal" baltos vėliavos kelti nebuvo nusiteikęs – į aikštę buvo mesti Alexas Iwobi ir Aaronas Ramsey, kurie iškart pridėjo šviežumo atakoje.

82-ąją minutę "Emirates" tvirtovė triumfavo – A. Iwobi pamatė puikiai į baudos aikštelę įkertantį Alexandre'ą Lacazette'ą, šis išėjo vienas prieš vartininką, jį suklaidino ir būdamas gana nepatogioje situacijoje atliko smūgį į varžovų vartus. Jis buvo taiklus, o A. Lacazette'as netrukus nubėgo prie triumfuojančių sirgalių.

Per likusį laiką abi komandos dar apsikeitė keliomis pavojingomis atakomis, tačiau įvarčių daug nebekrito ir rungtynėse buvo užfiksuota lygybė.

"Liverpool" su 27 taškais lieka pirmoje pozicijoje, tačiau "Man City" po šio turo galės įgyti pranašumą iki dviejų taškų. "Arsenal", turintis 23 taškus, rikiuojasi ketvirtoje vietoje.

Rezultatas:

"Arsenal" 1 – 1 "Liverpool"
61′ [0 – 1] J. Milner
82′ [1 – 1] A. Lacazette