12 taškų deficitą panaikinę „Dzūkijos“ krepšininkai nugalėjo „Juventus“

Lkl.lt informacija

12 taškų deficitą panaikinę Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Spurtą net 20:3 surengę Nikolos Vasilevo auklėtiniai namuose 88:86 įveikė Utenos „Juventus“ komandą.

Gedimino Petrausko ekipai tai buvo jau šeštasis pralaimėjimas iš eilės.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Alejandro Hernandezas, pelnęs 22 taškus, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 26 naudingumo balus.

„Dzūkijos“ gretose Gediminas Navickas įmetė 17 taškų, Anatolijus Kaširovas pridėjo 12 taškų, Paulius Petrilevičius – 10.

„Juventus“ ekipoje LaRonas Dendy pelnė 19 taškų, Anthony Irelandas surinko 18 taškų ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, Jermaine‘as Flowersas pridėjo 13 taškų, Simo Buterlevičiaus sąskaitoje buvo 11 taškų.

Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo lygus (21:21). Visgi, per kiek daugiau nei pusę antrojo kėlinio „Juventus“ susikrovė dviženklę persvarą (41:31).

Tada jau „Dzūkija“ iki ilgosios pertraukos surengė spurtą 14:5 ir sumažino savąjį deficitą vos iki 1 taško (45:46).

„Juventus“ pačioje trečiojo ketvirčio pabaigoje dar kartą susikrovė dviženklį pranašumą (74:62), tačiau tada į priekį šovusi „Dzūkija“ surengė spurtą 20:3 ir išsiveržė į priekį (82:77).