11 minučių iš eilės taškų nepelnęs „Lietkabelis“ beviltiškai pralaimėjo Vokietijoje

Trečiadienį Europos taurėje skaudžią pamoką gavo iki tol pralaimėjimų nepatyrusi Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa.

Miunchene LKL lyderiai net 11 minučių iš eilės nesugebėjo pralaužti varžovų gynybos ir neturėjo jokių vilčių rungtynėse su „Bayern“ – vokiečiams pralaimėta 57:93.

Rungtynių pradžia nieko blogo svečiams nežadėjo: susitikimą įspūdingai pradėjo „Lietkabelio“ legionierius Žanis Peineris, kuris per pirmąsias keturias minutes atakuodamas be klaidų pelnė 11 taškų. Visgi, latviui buvo skirtas didesnis dėmesys varžovų gynyboje, o kiti žaidėjai per pirmąjį kėlinį pelnė vos du taškus ir po dešimties minučių keturiais taškais pirmavo vokiečiai (17:13).

Antrąjį kėlinį panevėžiečiai pradėjo tragiškai, o pirmuosius taškus kėlinyje svečiai pelnė jau sužaidus septynias minutes, kai Kšištofas Lavrinovičius pataikė iš toli. Iš viso net vienuoliką minučių taškų nepelniusi „Lietkabelio“ ekipa pralaimėjo atkarpą 0:28 ir rungtynių baigtis buvo aiški dar jau pasibaigus antrajam kėliniui (49:22).

„Bayern“ komanda nesiruošė sustoti ir trečiajame kėlinyje, po kurio varžovų persvara tapo nepadori (70:31).

Nieko nelėmusiame ketvirtajame kėlinyje panevėžiečiams šiek tiek pavyko sumažinti varžovų persvara, tačiau varžovai iškovojo pergalę net 36 taškų skirtumu.