Prancūziškoje akistatoje G. Simonas palaužė J. Tsongą, S. Wawrinka nugalėjo F. Lopezą

Belgijoje vykstančiame ATP 250 turnyre dalyvauja ne vienas puikiai žinomas tenisininkas. Visgi, ne visi pasiekė ketvirtfinalio etapą. Gillesas Simonas (ATP 47) per du setus susitvarkė su Jo Wilfriedu Tsonga (ATP 36) ir pasiekė ketvirtfinalio etapą.

Galutinis rezultatas 6-4, 7-5, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 47 minutes.

Nors mačo favoritu buvo laikytas J. Tsonga, tačiau jam nepavyko išlaikyti pranašumo kovos pradžioje ir netrukus varžovas išlygino rezultatą, o vėliau jį persvėrė.

Antrame sete abu dalyviai žaidė lygiai, tačiau pabaigoje G. Simonui vėl pavyko išsiveržti į priekį ir laimėti susitikimą.

Kitame aštuntfinalyje Stanislas Wawrinka (ATP 18) po dramatiškos kovos nugalėjo ispaną Feliciano Lopezą (ATP 62) ir iškovojo savo bilietą į ketvirtfinalį.

Atkaklios akistatos rezultatas 6-7, 6-4, 7-6, o korte jie praleido 2 valandas ir 21 minutę.

Abu pasižymėjo puikiu padavimu, S. Wawrinka atliko 17 ace'ų, o F. Lopezas 18.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gauna 18,590 € ir 45 reitingo taškus.