Prancūzijos sėkmė „Roland Garros“: Nicolas Mahutas ir Pierre Herbertas iškovojo dvejetų titulą

Prancūzijos didžiojo kirčio dvejetų turnyrą laimėjo namų žaidėjai, kurie padovanojo savo šaliai šventę. 36-erių metų Nicolas Mahutas (ATP dvejetai 18) ir 11 metų jaunesnis Pierre Herbertas (ATP dvejetai 19) finalo kovoje nugalėjo pirmą Matę Pavičių ir antrą Oliverį Marachą dvejetų raketę.

Galutinis finalo rezultatas 6-2, 7-6, o keturi teniso žaidėjai korte praleido 1 valandą ir 42 minutes.

Vietinei porai mačas prasidėjo puikiai, jų padavimams didesnė grėsmė negrėsė, o patys prancūzai du kartus laimėjo priešininkų padavimą.

Antrame sete vyko jau aršesnė kova, kurioje abi poros nukeliavo į pratęsimą. Visgi jame geriau sužaidė finalo nugalėtojai, kurie lemiamais momentais priėmė geresnius sprendimus.

Prancūzų pora pirmą kartą iškovojo „Roland Garros“ titulą ir dabar džiaugsis 560,000€ čekiu bei 2000 taškų. Finalistam atiteko 280,000 € ir 1200 taškų.