Prancūzai gali atsikvėpti J. Tsonga gavo asmeninį pakvietimą į "Australian Open"

2018-12-08 10:44 Teniso TV

Vienas iš geriausių Prancūzijos teniso žaidėjų užsitikrino vietą Australijos didžiojo kirčio turnyre ir galės jam ramiai ruoštis. Jo Wilfried Tsonga (ATP 258) šį sezoną praleido dėl traumų ir ilgos reabilitacijos po operacijos. Sezoną jis pradėjo Australijoje, kur žaidė didžiojo kirčio turnyre ir pasiekė trečią etapą, vėliau atvyko į Prancūziją, kur gavo traumą pusfinalyje.

Tik sezono pabaigoje jis grįžo į turnyrus, kur pasirodė kovingai, tačiau pergalėmis pasigirti negalėjo. 258-oji raketė taip pat sudalyvavo Davis'o taurės finale, kur nusileido Marinui Čiličiui (ATP 7).

33-ejų metų tenisininkas Australijoje debiutavo dar 2007, bei kartą pasiekė finalą, kuriame nusileido Novakui Džokovičiui. Dar kartą pavyko pasiekti pusfinalį, tačiau jame nusileido Rogeriui Federeriui.

Organizatoriai nepamiršo šio puikaus žaidėjo, kuris pasižymi ne tik geru žaidimu, bet ir nuoširdumu bei kilniais poelgiais.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...