Prakeikti turnyrai R. Nadaliui, R. Federeriui ir N. Džokovičiui su A. Murray

2018-09-25 11:53 Teniso TV

Didysis ketvertas, kuris geriausiais savo laikais laimėjo viską ir nieko nepalikdavo kitiems. Panaši situacija yra ir dabar, atsigaunantis Novakas Džokovičius (ATP 3), po poros metų sunkumų puikiai vėl žaidžiantis Rafaelis Nadalis (ATP 1) ir nesenstantis Rogeris Federeris (ATP 2). Kol kas iš didžiojo ketverto problemų turi tik Andy Murray (ATP 311), kuris yra kankinamas traumos.

Tačiau šie visi tenisininkai turi savo neįveikiamą turnyrą, kuriame be galo sunku triumfuoti arba to padaryti visai neįmanoma iki šiol.

Škotas turi nemenkų problemų su Australijos didžiojo kirčio turnyru, kuriame jis žaidžia puikiai iki tam tikro momento. Šiai dienai jis yra sužaidęs 60 mačų turnyre ir iš jų laimėjo 48, taip pat jis pasiekė penkis finalus (2010, 2011, 2013, 2015, 2016) vieną pralaimėjo Rogeriui Federeriui ir net keturis Novakui Djokovičiui.

Iš tiesų Andis būna labai arti titulo, tačiau jo niekaip nepavyksta iškovoti.

Ispanui Rafaeliui Nadaliui toks turnyras yra Majamio Masters, būtent jame jis labiausiai stringa, kai būna arčiausiai titulo. Iš viso jis sužaidė 52 mačus šiame turnyre ir laimėjo 40, jis taip pat pasiekė penkis finalus. Finaluose jam teko pripažinti du kart R. Federerio ir N. Džokovičiaus pranašumą bei kartą ruso Nikolajaus Davydenko.

Teniso maestro irgi turi nesėkmingą turnyrą ir kaip visi tikriausiai suprantat jis yra ant grunto dangos. Romos Masters turnyras yra tiesiog užburtas šveicarui, jis pralaimėjo keturis finalus (2003, 2006, 2013 ir 2015).

Ir pabaigoje Serbijos geriausias tenisininkas, kas jam gali nesisekti? Toks turnyras tikrai yra, tiksliau buvo. Sinsinačio Masters turnyre Novakas iki šių metų triumfo buvo penkis kartus 2008, 2009, 2011, 2012 ir 2015 ir visus juos pralaimėjo. Visgi šių metų triumfas Sinsinatyje pagaliau leido jam iškovoti visus Masters titulus per savo karjerą ir jis yra vienintelis pasiekęs tokį pasiekimą.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...